Zrušení povinnosti očkování pro vstup na NZ

Další skvělá zpráva z NZ. Dnešním dnem byla pro cestovatele na Nový Zéland zrušena povinnost očkování proti COVID-19.

Při rezervaci letenek doporučujeme důkladně prověřit, zda očkování nevyžaduje letecká společnost nebo některá z tranzitních zemí / zemí, kde máte stopover. Nebo svěřte rezervaci letenek nám a napište do poznámky, že nejste očkovaní.

Pokud jste plánovali vyrazit na working holiday, ale bránila vám v cestě povinnost očkování, neváhejte. Letošní kvóta pro Čechy i Slováky je stále otevřená a počet míst byl navíc pro sezónu 2022 zdvojnásoben. Po udělení víz budete mít rok na to na NZ vycestovat a následně můžete na NZ strávit nezapomenutelných 12 měsíců. S naším návodem to zvládnete levou zadní za pár minut. Pokud o working holiday čtete poprvé, pokračujte zde.

Proč cestovat na NZ s CZECHKiwis.cz:

  • Není letenka jako letenka. Jakmile zakoupíte letenku na Zéland od CZECHKiwis, začneme vás sérií e-mailů postupně připravovat na samotnou cestu a odpovíme vám v nich na ty nejčastější otázky cestovatelů.
  • Monitorujeme stav vaší rezervace a dáme vám vědět, pokud by u vaší letenky došlo např. ke zrušení letu. Tyhle situace spolu vyřešíme!
  • Pokud něco nezafunguje tak, jak má, například zmeškáte odlet, máte číslo na naší nouzovou linku tak, abychom situaci mohli společně vyřešit!
  • Zdarma Vám do letadla objednáme speciální jídlo, které vyhovuje vašim zdravotním či dietním omezením.
  • Vždy stojíme při vás a nebojíme se mít s aerolinkami nepříjemné konverzace. Pandemie COVID-19 toto důkladně prověřila.
  • Víme, co potřebujete, sami jsme 4x obletěli zeměkouli. Létáme velmi často, a proto rozumíme vašim potřebám i tomu, jak rezervovat výhodné letenky. V letadlech jsme strávili stovky hodin a zažili jsme i nestandardní situace jako je zpoždění letu z důvodu závady a přistání na jiném letišti z důvodu špatného počasí. Víme, jak tyto situace řešit a minimalizovat jejich dopad na cestovní plány.
  • Nepřekonatelný zákaznický servis. Provádíme vyhledávání a rezervaci letenek na míru ať už hledáte tu nejlevnější, balancujete poměr cena/výkon, chcete letět co nejkratší dobu, máte zájem o stopover v konkrétní destinaci. Vyvinuli jsme poptávkový formulář, který vám umožní jednoduše vyjádřit vaše preference.
  • Komunita cestovatelů – v mobilní aplikaci, na Facebooku (pro working holiday), na Facebooku (pro všechny), na živno během organizovaných srazů v ČR i na Zélandu.