Working holiday kvóta je stále otevřená

Kia Ora cestovatelé,
Česká kvóta pro working holiday víza na Nový Zéland zůstává otevřená, což znamená, že máte možnost zažádat kdykoliv a není třeba čekat na konkrétní termín.

Pokud máte o víza zájem, stačí se jen zaregistrovat na webu imigračního a odeslat žádost. S tím vám pomůže náš podrobný návod se screenshoty žádosti.

Potom už stačí jen:

  • Poptat letenku u CZECHKiwis. Díky přímé spolupráci s leteckými společnostmi a specializaci na destinaci Nového Zélandu máme vyjednané speciální tarify, které na vyhledávačích nenajdete. Každý cestovatel od nás zároveň dostává sérii předodletových e-mailů, které mu pomohou s přípravou na cestu a zodpoví řadu dotazů k cestě na NZ – přestupy, zavazadla atd.
  • Připravit se na odjezd. Díky našemu článku a checklistu na nic nezapomenete.

Cestovatelům s naší cestovní službou zároveň nabízíme možnost:

  • Sjednání cestovního pojištění od Generali ČP, které jsme oproti standardním podmínkám upravili s ohledem na požadavky cestovatelů na NZ. K jakémukoliv pojištění na rok od nás získáte NZ SIM kartu.
  • Zřízení a provoz služby CZECHKiwis mailbox na 2 měsíce zdarma. CZECHKiwis mailbox je nascanovaná pošta ve vašem e-mailu ať už jste kdekoliv s možností přeposlání do poboček Countdown nebo na libovolnou adresu kdekoliv po světě.

Chceš dostávat speciální newsletter pro účastníky Working Holiday? Zaregistruj se k odběru aktualit a tipů od CZECHKiwis!
Jméno*
Zajímá mě*
Souhlas se zpracováním osobních údajů:*
Cestování po Novém Zélandu