Skinny spustil revoluci: 4GB mobilních data, neomezené hovory a SMS po NZ za 35 NZD

Novozélandské SIM kartyMobilní operátor Skinny před nedávnem spustil novou službu nazvanou Skinny Direct. Nabízí v ní 2 jednoduché měsíční tarify:

 • Za 35 NZD / měsíc 4 GB mobilních dat a neomezené hovory a SMS po Zélandu.
 • Za 50 NZD / měsíc 12 GB mobilních dat a neomezené hovory a SMS po Zélandu.
 • Za 65 NZD / měsíc  25 GB mobilních dat a neomezené hovory a SMS po Zélandu.
 • Za 79 NZD / měsíc  neomezená mobilní data a neomezené hovory a SMS po Zélandu.

Ceny jsou výrazně pod nabídkou konkurence a operátor nízkou cenu vysvětluje tím, že snížil náklady odstraněním prostředníků typu obchody a další distributoři. Službu je totiž možné objednat pouze online a při objednání zadáte číslo platební karty, ze které se vám strhává každý měsíc poplatek za službu.

Jste ještě v ČR a chystáte se na Nový Zélandu?

Našim věrným zákazníkům posíláme SIM kartu Skinny zdarma ještě před odletem – nově například při pořízení ročního cestovního pojištění ČP za 6.050 Kč. Spolu se SIM kartou obdržíte návod, jak SIM kartu během několika minut převést na Skinny Direct. Více informací o této nabídce naleznete zde.

Pokud již máte Skinny SIM kartu a rádi byste získali aktualizovaný návod pro přechod na Skinny Direct, napište nám.

Jste již na Novém Zélandu a chcete přejít na Skinny Direct?

Své existující číslo můžete převést ke Skinny Direct na webu služby. Zvolte tarif, který vám nejvíce vyhovuje a v dalších krocích objednávky zvolíte, že si chcete ponechat stávající číslo.

3 thoughts on “Skinny spustil revoluci: 4GB mobilních data, neomezené hovory a SMS po NZ za 35 NZD

 1. Vazeny pane Lukasi Napravniku,
  ziji dlouhou dobu na Zelande.Takze s opravdovosti mohu priznat, ze jsem se setkala behem techto let s mnoha ceskymi lidmi, kteri navstivili NZ v ramci sve dovolene. Zaroven i s poznatky o zpusobu cestovani na zaklade nabidek ludi, kteri se ” cestovnimu ruchu” venuji.
  Ne vzdy jsem mela dobry pocit o zpusobu a umyslech lidi, kteri tuto cinnost provozuji. Je jasne, ze kazde podnikani ma byt “profitable”, ale element lidskosti, slusnosti, kvality musi zarit na dalku!!!!
  Jsem velice ohromena a gratuluji ve Vasem pripade.Vim, ze s vekem mobilu, Internetu, webovych stranek jde vse tisickrat rychleji :-),
  Pane Lukasi Napravniku, vychazim z Vasich stranek/opravdu suprove prehlednych/.Velice informativni, prehledne.Okamzite jsem vse odkazala mym znamym, kteri priletaji na Zeland pristi rok po vlastni ose. Ale Vase informace jsou kompaktni a skutecne “na telo”. Jeste jednou….DOBRA PRACE !!!!
  Srdecne zdravi
  Marie Tyle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *