Sjednej cestovní pojištění včas a ušetři až 500 Kč

Od 1. prosince 2018 dochází ke zdražení některých variant námi nabízeného cestovního pojištění České pojišťovny. Cena nejpopulárnější roční varianty s limitem léčebných výloh 10 mil. Kč a vysokým limitem na zubní péči ve výši 20 tisíc Kč se zvýší z 6.050 Kč na 6.550 Kč. Zdražení se v menší míře dotkne i variant pojištění do 60, 90 a 180 dní.

Sjednejte si pojištění ještě v listopadu a ušetřete. Pro dosažení nižší ceny není rozhodující datum cesty, ale datum zaplacení a aktivace pojištění. Za nižší ceny se tak můžete pojistit i pro své cesty v roce 2019.

Cestovní pojištění České pojišťovny je mezi našimi cestovateli jednoznačně nejpopulárnějším pojištěním pojištěním. Podmínky jsme ladili s pojišťovnou tak, aby reagovalo na požadavky cestovatelů na Zéland, kteří se zpravidla cestou zastavují i někde v Asii a plánují procestovat i pacifické ostrovy. Kryje v základu i práci včetně manuální a je tak častou volbou držitelů working holiday víz.
 

 

Proč koupit pojištění od CZECHKiwis.cz

  • Novozélandské SIM kartyK ročnímu pojištění, vám doručíme zdarma kamkoliv po České republice SIM kartu mobilního operátora Skinny nebo 2 degrees. Spolu se SIM kartou obdržíte i návod, jak ji online dobít. Až na Zélandu vystoupíte z letiště, budete hned moci telefonovat a surfovat na internetu jako místní. SIM kartu doručujeme do 14 dní.
  • BONUS od CZECHKiwis: Novozélandská telefonní linka pro komunikaci s českou pojišťovnou v případě pojistné události pro všechny, kteří mají pojištění od CZECHKiwis! Více informací zde
  • Na rozdíl od dalších serverů, které nabízejí cestovní pojištění, to u nás prodejem pojištění nekončí. Jsme připraveni poskytnout vám radu, která s uzavřeným pojištěním souvisí, ať už máte specifický dotaz nebo řešíte pojistnou událost. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím tohoto formuláře a všichni naši zákazníci vědí, jak nás kontaktovat napřímo.
  • V týmu máme za sebou pracovní zkušenosti ze zdravotnictví v ČR i na Zélandu a dokážeme pomoci i s nestandardními požadavky, ať už při sjednávání pojištění nebo při řešení pojistné události.
  • U všech nabízených pojištění jsme před zveřejněním nabídky důkladně prostudovali pojistné podmínky a položili pojišťovně řadu šťouravých otázek. Teprve poté jsme se rozhodli dát palec nahoru a pojištění vám doporučit jako kvalitní cestovní pojištění.
  • V detailních informacích o jednotlivých typech pojištění vám na rovinu říkáme, pokud pro vás není vhodné a upozorňujeme na omezení, která nám přijdou důležitá.
  • Díky tomu, že koupíte pojištění přes CZECHKiwis, umožňujete provoz těchto stránek. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *