SIM karta zdarma ještě před odletem na NZ

Rádi byste vystoupili na Zélandu z letadla a začali telefonovat a surfovat na internetu jako místní? K níže uvedeným službám sjednaným prostřednictvím CZECHKiwis.cz vám doručíme novozélandskou SIM kartu zdarma až domů.

Novozélandská SIM karta zdarma

Splňujete jednu z výše uvedených podmínek? Napište nám a my vám do 14 dní doručíme zdarma kamkoliv po České republice SIM kartu mobilního operátora Skinny či 2degrees dle vašich preferencí. Pošleme vám také návod, jak ji online dobíjet.

Na přání vám můžeme zaslat i SIM kartu Vodafone, využití této sítě ale nedoporučujeme. Vodafone byl mezi cestovateli populární v minulosti, protože měli jako jediní prodejnu na letišti v Aucklandu. Osobně jsme ale dlouhodobě zkoušeli všechny 3 sítě a dle našich zkušeností se Vodafone operátorům Skinny and 2degrees nevyrovná.

Pokud chcete benefitovat z pokrytí v místech, kde má silný signál Vodafone, doporučujeme zvolit síť 2degrees, protože 2degrees a Vodafone sdílí svoje sítě.

Tip: Máte Skinny SIM kartu? Po aktivaci plánu za 16 NZD a vyšších plánů můžete ve Skinny aplikaci zadat promokód 22Z83PL, díky kterému získáte 4GB dat zdarma.