SIM karta zdarma ještě před odletem na NZ

Rádi byste vystoupili na Zélandu z letadla a začali telefonovat a surfovat na internetu jako místní? K níže uvedeným službám sjednaným prostřednictvím CZECHKiwis.cz vám doručíme novozélandskou SIM kartu zdarma až domů.

Novozélandská SIM karta zdarma

Splňujete jednu z výše uvedených podmínek? Napište nám a my vám do 7 dní doručíme zdarma kamkoliv po České republice SIM kartu mobilního operátora Skinny či 2degrees dle vašich preferencí. Pošleme vám také návod, jak ji online dobíjet.

Na přání vám můžeme zaslat i SIM kartu Vodafone, využití této sítě ale nedoporučujeme. Vodafone byl mezi cestovateli populární v minulosti, protože měli jako jediní prodejnu na letišti v Aucklandu. Osobně jsme ale dlouhodobě zkoušeli všechny 3 sítě a dle našich zkušeností se Vodafone operátorům Skinny and 2degrees nevyrovná.

Pokud chcete benefitovat z pokrytí v místech, kde má silný signál Vodafone, doporučujeme zvolit síť 2degrees, protože 2degrees a Vodafone sdílí svoje sítě.

Tip: Máte Skinny SIM kartu? Po aktivaci plánu za 16 NZD a vyšších plánů můžete ve Skinny aplikaci zadat promokód 22Z83PL, díky kterému získáte 4GB dat zdarma.