Powerbanka k ročnímu pojištění za 399 Kč

Letní akce ve spolupráci s ILIN.cz! K ročnímu pojištění od České pojišťovny power banka DOCA 13000 QC pouze za 399 Kč!

CZECHKiwis vám přinášejí další skvělou akci. K ročnímu pojištění od České pojišťovny zakoupeném po 1.8.2017 máte možnost koupit power banku DOCA 13000 QC za 399 Kč plus poštovné (originální cena 699 Kč). Pozor, akce je limitovaná počtem kusů! S koupí tedy neváhejte dlouho.

Power Banka DOCA 13000 QC

Power banka DOCA 13000 QC je vybavena technologií Quick Charge a dostatečnou kapacitou ke každodennímu použití. Třeba iPhone nabije až 5× a na procento přesně ukáže, kolik energie jí zůstalo. Navíc skvěle padne do vaší kapsy.

Díky databance budete mít energii pro dobíjení telefonů a tabletů stále s sebou, ať už při roadtripu po Zélandu nebo při trekování v horách!

Více o databance DOCA 1300 QC čtěte na tomto odkazu.

Roční cestovní pojištění od České pojišťovny

Roční cestovní pojištění zahraniční cesty od České pojišťovny Vám CZECHKiwis nabízejí za bezkonkurenční cenu 5.000 Kč. Pojištění kryje pracovní cestu i rekreační sporty! Pojištění si můžete sjednat on-line a zaplatit převodem na účet. Více o ročním pojištění České Pojišťovny.

Sjednat pojištění on-line |

Nabídka pojištění České pojišťovny se vztahuje pouze na klienty, kteří v souvislosti s cestou využili některou ze služeb CZECHKiwis.cz.

Spolu s potvrzením o zaplaceném ročním pojištění vám zašleme odkaz na objednávku power banky. Počet power bank je omezený.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *