O nás: CZECHKiwis. Češi s duší Kiwi…

Psal se rok 2014 a nám se nepodařilo získat tolik vytoužená Working holiday víza na Nový Zéland. Svou cestu k protinožcům jsme ale našli skrz naše odborné profese. Ještě v říjnu téhož roku jsme sbalili kufry a krabice a od té doby se Nový Zéland stal naším druhým domovem.
 
Po roce práce v kanceláři v Aucklandu se nám podařilo získat rezidenční víza a to nám otevřelo svobodu k cestování a poznávání Zélandu, jak jsme si od začátku přáli. Po půl roce svobodného cestování jsme chtěli naše poznatky, zkušenosti a lásku k Novému Zélandu předat dále. A tak vznikl CZECHKiwis.cz, nejaktuálnější portál o Novém Zélandu.
 
Příběh CZECHKiwis si můžete přečíst také v článku na Forbes.cz.
Pták kiwi
 
Milujeme trekování, poznávání nových míst, lidí a jejich příběhů. Nový Zéland nás nepřestává ani po letech udivovat a překvapovat. Je naším domovem a přesto se rádi každoročně vracíme na pár měsíců do Česka, kde se snažíme šířit novozélandskou pohodu.
 
Jsme aktivní součástí česko-zélandské komunity, pořádáme setkání krajanů a podporujeme akce místních krajanských spolků. Jsme oporou cestovatelů, kteří se na Zéland vydají na Working holiday nebo na dovolenou. Víme totiž, že řada cestovatelů letí takto daleko poprvé v životě a jsme jejich “kamarádem na telefonu”, pokud by věci nefungovaly tak, jak mají.
 
Díky osobnímu jednání s aerolinkami a pojišťovnami našim cestovatelům nabídneme letenky a pojištění za jedinečné ceny. Zařídíme pronájem vozu se slevou a poradíme, kam se vydat za nejkrásnějším východem slunce, vodopádem, trekem či jezerem. Těm, kteří chtějí zlepšit jazykové znalosti, domluvíme kurzy angličtiny za ceny pro krajany díky úzké spolupráci s řadou místních jazykových škol.
 
S rostoucím zájmem o naše služby jsme postupně začali rozšiřovat tým do současné podoby.
 
Splňte si i vy svůj sen. Poleťte na Nový Zéland! Zpáteční nebo jednosměrnou? To už je na vás…
 
Bára a Lukáš
zakladatelé CZECHKiwis.cz