Koronavirus: Informace pro cestovatele s letenkou od CZECHKiwis

Máte letenku od CZECHKiwis a obáváte se, jak na vaší cestu dopadnou případné zrušení letů v souvislosti s koronavirem?

Téma koronaviru je v médiích stále velmi živé a vytváří u cestovatelů mnoho otázek. Rádi bychom vám poskytli pár základních informací, abyste věděli, že o komplikace se staráme my a vy se nemusíte přes svou cestou stresovat více, než je potřeba.

Od logického kroku zrušení letů přes Čínu aktuálně dochází ke zrušení či snížení frekvence některých linek přes Asii. Důvody zrušení letů jsou spíše ekonomického charakteru a reflektují snížený zájem cestovatelů o lety do / přes konkrétní destinace v důsledku informací z médií.

Letenkový tým CZECHKiwis všechny změny monitoruje a jakmile se změna propíše do rezervačního systému, kontaktujeme cestovatele s nabídkou alternativního řešení. Jako jediní specialisté na cesty mezi ČR a NZ máme tým v Česku i na Novém Zélandu, takže návrhy změn posíláme v řádu minut až hodin od chvíle, kdy ke zrušení letů dojde. Nemusíte nás tak kontaktovat proaktivně.

Největší prodleva vzniká mezi oznámením zrušení letů ze strany letecké společnosti a samotným aktem zrušení ze strany letecké společnosti v rezervačním systému, což v závislosti na počtu zrušených letů může letecké společnosti trvat i několik dní. Dokud se změna nepropíše, není totiž možné letenky měnit. Víme, že to může vytvářet nervozitu a sami bychom si přáli, aby se změny projevili hned. Nemusíte nás však proaktivně kontaktovat, o problémy se staráme za vás a kontaktujeme vás jakmile to jen je možné!

Pokud nemáte letenku od CZECHKiwis a dojde ke zrušení vašich letů na Zéland, neváhejte nás kontaktovat. V drtivě většině případů máte v případě zrušení letu nárok na vrácení plné zaplacené ceny a my máme v nabídce mnoho variant cesty na Nový Zéland. Pomohli jsme takto zachránit dovolenou už desítkám cestovatelů.

Aktuálně například prodáváme letenky 5* Qatar Airways z Prahy do Aucklandu a zpět s jedním přestupem v Doha v cenách okolo 22 tisíc korun. Spolu s letenkou od nás vždy získáváte 5* zákaznický servis a „kamaráda na telefonu“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.