Kariéra a spolupráce

Letenkář / letenkářka

Baví Tě vyhledávání letenek? Nezmatkuješ během stresových situací? Máš zkušenost s prací s rezervačními systémy Galileo nebo Amadeus? Smysl pro detailzodpovědnost a samostatnost Ti nejsou cizí? Domluvíš se bez problémů česky a anglicky? Toužíš po svobodě pracovat bez fixní pracovní doby? CZECHKiwis se opět rozšiřují a hledají dalšího letenkáře, který posílí náš tým. 

Posilu do týmu rezervací a studia

Miluješ Nový Zéland, znáš jej jako své boty a chceš pomáhat dalším cestovatelům s jejich vysněnou cestou k protinožcům? Máš smysl pro detailzodpovědnost a samostatnost Ti nejsou cizí? Domluvíš se bez problémů česky a anglicky? Toužíš po svobodě pracovat bez fixní pracovní doby? CZECHKiwis hledají posilu do rezervačního a studijního týmu.

Spolupráce

  • Redaktoři / dopisovatelé
    Rád(a) píšeš a chceš se podělit o své zážitky a zkušenosti ze Zélandu s dalšími cestovateli? Nebo máš skvělé fotky či videa a chceš motivovat ostatní sbalit si kufr a odletět na Zéland? Napiš nám.
  • Aktuálně hledáme autory průvodců jednotlivými regiony/ městy / místy Nového Zélandu. Pomožte sdílením svých zkušeností a tipů dalším krajanům – představte své oblíbené místo nebo oblast dalším krajanům formou průvodce pro náš web. Rádi autorům pomůžeme s hledáním výhodných letenek, s cestovním pojištěním a se sháněním volňásků na atrakce v regionu. Napiš nám.

Affiliate program CZECHKiwis