Nissan Presage 1999 SELF CONTAINED


Město: Auckland

4500
Nissan
Presage
1999
station wagon
benzín
automatická
285143
Více informací

Spolehlivé, kompaktní selfko se spoustou úložného prostoru a tunou vybavení potřebného k “přežití” na zélandských silnicích i v divočině – to je náš Nissan Presage, který se narodil v roce 1999 a do vínku dostal 2,4l benzínový motor s automatickou převodovkou. Rozvody jsou dělané řetězem, takže není potřeba je neustále vyměňovat. Spotřeba je kolem 9-10l na 100km. Najeto má momentálně 285 143km,ale ještě tak 700 km s ním najedeme my. Auto má nové přední sklo a přední gumy, vyměňovali jsme nedávno taky těsnění motoru, před třičtvrtě rokem se vyměňovala autobaterie. Auto je SELF CONTAINED do r. 2021, REGO a WOF je do prosince, novou Wofku zařídíme ještě my před prodejem :).

Uvnitř je funkční topení a klimatizace, autorádio s přehrávačem CD a kazet, dále 2 otočné sedačky, vzadu je postel na dřevěné klasické konstrukci, která se dá různě otevírat, samozřejmostí jsou polštáře (z toho jeden ortopedický, na kterém se spí doslova božsky), peřina, deka, nové zatmavující závěsy. Z vybavení má auto vše, co je potřeba na život v něm (nádobí, vařič, skoro plnou plynovou bombu, která vydrží opravdu dlouho. Barel na vodu, přenosný zachod nepoužívaný, spousta úložného prostoru. Dále je uvnitř spousta outdoorového vybavení – stan, 2 karimatky, 2 super spacáky na zélandské klima – hodí se jak do léta, tak i do zimy, 2 bodyboardy na waterslide nebo písečné duny, malý outdoorový vařič na treky a malé bomby do něj, plastové a plechové nádobí vhodné na treky. V autě je celá řada průvodců, takže si je nemusíte kupovat v informačních centrech. Dále je v autě různé nářadí, hever, rezerva a nářadí na výměnu kola. Reflexní vesty jsou samozřejmostí. Pro romantické duše auto obsahuje deku a chladící tašku na piknik a dvě sklenice na víno. Pro ty praktičtější z nás jsou zde různé čistící přípravky, úložné boxy a kabely na nabíjení mobilů notebooků a dalších nezbytností a měnič napětí :). V neposlední řadě nechybí usb přehrávač, nějaká ta knížka, hra mikado (aneb návrat do dětství :),spousta látkových tašek na velký nákup v supermarketu :). Součástí jsou také stříbrné folie na přední sklo a boční přední okna (proti zlodějům a pro naprostou tmu v noci) a na zadních oknech je černá síťka proti hmyzu, abyste mohli větrat i v noci.

Auto jezdí skvěle, není to nic velkého, takže hodně vysocí lidé možná můžou mít problém se pořádně natáhnout na posteli, ale my máme 175 a řekla bych, že tak 15cm máme ještě vůli. Ale to si můžete klidně vlézt dovnitř a vyzkoušet :). s

S menším autem se zase jezdí a parkuje lépe ve městě, v některých městech velké campervany nemůžou skoro vůbec parkovat a takhle malé auto je docela nenápadné, takže se v něm dá spát i ve městě (ne pod kamerou :D) a auto také není tak nápadné pro zloděje. Na autě jsou zvenčí oděrky a odřeniny, klasika u 20let starého auta :) ale vše funguje jak má. Cenu bych si představovala kolem 4500, ale můžeme se na všem domluvit a dohodnout, jsem otevřena jakýmkoliv návrhům :).

Prohlídky auta jsou možné v týdnu od 22.do 28. Října v Aucklandu.

V případě dalších dotazů, nebo pokud byste chtěli víc fotek (vybavení, postele atd.) mi, prosím, napište, ráda na všechno odpovím.


Kontaktní osoba: Tereza Michalcová
020 4178 6322

Inzerát byl zobrazen 213x.