Aktuální informace z Nového Zélandu a k letům ze Zélandu ZDE
  • Zapracuj na svojí angličtině
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CS Club Tauranga: Podzim na Jaře aneb Opékání Čuníka

28/10/2017 @ 14:00 - 23:00

Tentokrát jsme pro Vás připravili něco velmi speciálního. Dokonce je to první takováto akce v historii našeho klubu! Wow!

Takže bez dalšího otálení, Český a Slovenský klub Tauranga Vás zve na akci tematicky zvanou PODZIM NA JAŘE aneb Opékání Čuníka.

Jak již název napovídá, budeme opékat lahodné selátko či dvě, záleží na počtu přiznivců. K tomu se bude točit krásně orosený Plzeňský Prazdroj a k večeru se bude hrát na kytaru u táboraku a zpívat až do noci. Na McLaren Falls jsme na akci zarezervovali privátní chatu (Hostel), kde můžeme zpívat a hrát až do rána.

Pro děti jsme připravili ruzné hry, jako například Drakiádu (takže kdo máte draky ssebou). V parku se nachází diskgolfové hřiště, jezero a kratší turistické stezky, v noci je možno vyrazit za svítícími červíky (přivezte si čelovky)

Akce je vhodná pro všechny. Jak pro rodiny s dětmi, tak i dospělé bez dětí. Vše se rýsuje náramně, příjezd je možný již v pátek a odjezd nejpozději v neděli. Prase se bude opékat v sobotu od rána a hotové bude odpoledne/večer.

 

Podrobnosti

Datum:
28/10/2017
Čas:
14:00 - 23:00
Rubrika Akce: