Chceš psát pro CZECHKiwis?

Rád(a) píšeš a chceš se podělit o své zážitky a zkušenosti ze Zélandu s dalšími cestovateli? Nebo máš skvělé fotky či videa a chceš motivovat ostatní sbalit si kufr a odletět na Zéland? 

Napiš příspěvek nebo průvodce pro CZECHKiwis! Je na Tobě, jaké téma zvolíš, ať už chceš cestovatelům poradit v konkrétní situaci nebo doporučit místa, která nesmí minout. Pokud chceš psát, ale nevíš konkrétní téma, napiš nám – námětů máme spoustu!

Aktuálně hledáme autory průvodců jednotlivými regiony/ městy / místy Nového Zélandu. Pomožte sdílením svých zkušeností a tipů dalším krajanům – představte své oblíbené místo nebo oblast dalším krajanům formou průvodce pro náš web. Rádi autorům pomůžeme s hledáním výhodných letenek, s cestovním pojištěním a se sháněním volňásků na atrakce v regionu.

Svůj námět na příspěvek napiš na redakce@czechkiwis.cz a společně doladíme detaily. K ruce Ti bude zkušená editorka, která Tě celým procesem provede. Zároveň, pokud se chceš stát pravidelným CZECHKiwis redaktorem, neostýchej se nám napsat.

Autorům zveřejněných příspěvků nabízíme:

  • Publikování odkazu na jejich web / blog / instagram nekomerčního charakteru na CZECHKiwis.cz
  • Letenky a cestovní pojištění do celého světa za zvýhodněné ceny
  • Možnost sehnat vstupenky na atrakce a akce za zvýhodněnou cenu nebo zadarmo
  • Možnost podělit se o své zážitky s našimi čtenáři
  • Finanční odměnu za kvalitní příspěvky

    Těšíme se na spolupráci!