Nečekejte na zdražení cestovního pojištění: Nakupte nyní a termín cesty upřesněte později

Vzhledem k veškerému dění okolo COVID-19 a zvýšení nákladů pojišťoven na pojistné události lze očekávat, že ceny cestovního pojištění porostou. Pokud jste odhodláni vyrazit na working holiday, ale ještě neznáte termín svojí cesty, nečekejte, až cestovní pojištění zdraží. Pořiďte pojištění nyní a termín jeho začátku upřesněte později.

CZECHKiwis reagují na vaše četné dotazy k vývoji cen cestovního pojištění a přináší vám unikátní nabídku. Námi nabízené populární pojištění roční (365 dní) i půlroční (180 dní) pojištění Generali České pojišťovny můžete nyní sjednat s otevřeným datem začátku pojištění. Zafixujete si tak současnou cenu i podmínky, a máte spoustu času na to upřesnit datum cesty.

A co když se vše zvrtne a cestování nebude možné? Nebo co když se hranice otevřou až poté, co vám vyprší termín pro aktivaci víz?

V případě tohoto negativního a neočekávaného vývoje vám garantujeme vrácení zaplaceného pojistného v plné výši. Nabídka tak pro vás nepřináší žádná omezení, jen výhody.

Cestovní pojištění s flexibilním termínem začátku

Teď už jen zbývá odpovědět si na otázku, zda námi nabízené pojištění vyhovuje vašim potřebám. Podmínky jsme s pojišťovnou šili na míru požadavků cestovatelů na working holiday na Nový Zéland a do Austrálie a mezi našimi cestovateli se jedná jednoznačně o nejpopulárnější cestovní pojištění. Ale samozřejmě neplatí, že jedno pojištění je vhodné pro všechny.

Naším hlavním zájmem přitom je, abyste byli pro své dobrodružství kvalitně pojištění. Před sjednáním si proto přečtěte detailní představení nabídky pojištění Generali České pojišťovny od CZECHKiwis.

Potřebujete pomoci s výběrem pojištění? Napište nám.

Sjednat cestovní pojištění

Proč koupit pojištění od CZECHKiwis.cz

  • K ročnímu pojištění, vám doručíme zdarma kamkoliv po České republice SIM kartu mobilního operátora Skinny nebo 2 degrees. Spolu se SIM kartou obdržíte i návod, jak ji online dobít. Až na Zélandu vystoupíte z letiště, budete hned moci telefonovat a surfovat na internetu jako místní. SIM kartu doručujeme do 14 dní.
  • BONUS od CZECHKiwis: Novozélandská telefonní linka pro komunikaci s českou pojišťovnou v případě pojistné události pro všechny, kteří mají pojištění od CZECHKiwis! Více informací zde
  • Na rozdíl od dalších serverů, které nabízejí cestovní pojištění, to u nás prodejem pojištění nekončí. Jsme připraveni poskytnout vám radu, která s uzavřeným pojištěním souvisí, ať už máte specifický dotaz nebo řešíte pojistnou událost. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím tohoto formuláře a všichni naši zákazníci vědí, jak nás kontaktovat napřímo.
  • V týmu máme za sebou pracovní zkušenosti ze zdravotnictví v ČR i na Zélandu a dokážeme pomoci i s nestandardními požadavky, ať už při sjednávání pojištění nebo při řešení pojistné události.
  • U všech nabízených pojištění jsme před zveřejněním nabídky důkladně prostudovali pojistné podmínky a položili pojišťovně řadu šťouravých otázek. Teprve poté jsme se rozhodli dát palec nahoru a pojištění vám doporučit jako kvalitní cestovní pojištění.
  • V detailních informacích o jednotlivých typech pojištění vám na rovinu říkáme, pokud pro vás není vhodné a upozorňujeme na omezení, která nám přijdou důležitá.
  • Díky tomu, že koupíte pojištění přes CZECHKiwis, umožňujete provoz těchto stránek. Děkujeme!

Objednat cestovní pojištění