Cestovní pojištění pro dovolenou na Novém Zélandu

Letíte na dovolenou na Nový Zéland a vybíráte vhodné cestovní pojištění? Pro krátkodobé cesty do 60 dní je mezi našimi cestovateli jednoznačně nejpopulárnější pojištění od Generali České pojišťovny

Pojištění kryje rekreační sporty a stojí 770 Kč s limitem léčebných výloh 10 mil. Kč nebo 1500 Kč s limitem léčebných výloh 100 mil. Kč. Pojištění je sjednáváno s územní platností Svět.

| Detail nabídky cestovního pojištění Generali ČP | Online sjednání pojištění |

Populárními alternativami jsou mezi našimi cestovateli:

Pojištění Axa Assistance se slevou 50 procent. Cenovou nabídku na míru je možné sestavit a pojištění sjednat prostřednictvím tohoto odkazu přímo na webu pojišťovny.

Pojištění britské pojišťovny True Traveller. Pojištění většinou volí cestovatelé, kteří plánují pravidelněji provozovat nějaký rizikový sport, který ČP nekryje a zároveň neplánují provozovat zimní sporty, protože ty má True Traveller za další příplatek. U True Traveller je na místě připlatit si za nulovou spoluúčast (zero excess) a připojištění zavazadel, které není v základní ceně. Také je potřeba počítat s tím, že na rozdíl od Axa a ČP se s pojišťovnou komunikuje v angličtině. Cenovou kalkulaci pojištění True Traveller je možné sestavit a pojištění sjednat online na webu pojišťovny prostřednictvím tohoto odkazu.