AXA cestovní pojištění: sleva 50 % na cesty po celém světě

Získejte cestovní pojištění AXA se slevou 50 % díky CZECHKiwis! Za cestovní pojištění zaplatíte jen polovinu a získáte komplexní pojištění na cesty po celém světě. Více informací a odkaz na slevu najdete ve článku.

Jak uplatit 50% slevu na cestovní pojištění

Chcete-li využít 50% slevu na cestovní pojištění AXA, jednoduše klikněte na tlačítko „Sjednat pojištění s 50% slevou“. Budete přesměrováni na webové stránky AXA, kde můžete snadno sjednat pojištění online. Informace o uplatnění slevy se zobrazí v levém horním rohu stránky.

Tip: Slevu můžete využít na cesty po celém světě, včetně Nového Zélandu. Sdílejte tento odkaz s přáteli a známými, aby i oni mohli ušetřit na své cestě do zahraničí.

Upozornění pro delší cesty: Pokud odjíždíte do zahraničí na více než 90 dní, musíte při sjednávání cestovního pojištění zvolit variantu jednorázového pojištění. Pojištění více cest totiž umožňuje pobyt v zahraničí pouze na max. 90 dní. Cestovní pojištění AXA není možné sjednávat ze zahraničí!

Cestovní pojištění Axa Assistance se slevou 50%

7 hlavních výhod cestovního pojištění AXA

  1. Rychlá platnost: Pojištění platí již 4 hodiny po sjednání.
  2. Pracovní cesty: Základ pojištění automaticky zahrnuje administrativní pracovní cesty.
  3. Sportovní aktivity: Pojištění pokrývá více než 100 běžných rekreačních sportů.
  4. Rizika terorismu: Pojištění kryje rizika spojená s terorismem.
  5. Pojištění zavazadel: Pojištění zavazadel zahrnuje elektroniku a sportovní vybavení (varianty KOMFORT a EXCELENT).
  6. Odpovědnost za škodu: Pojištění odpovědnosti za škodu včetně následných finančních škod.
  7. Léčebné výlohy: Až do výše 500 mil. Kč (varianta EXCELENT).

Bonusy k cestovnímu pojištění AXA od CZECHKiwis.cz

Na rozdíl od jiných serverů, které pouze prodávají cestovní pojištění, my vám nabízíme i komplexní podporu. Jsme připraveni vám poradit s jakýmkoliv dotazem či pojistnou událostí spojenou s vaším pojištěním AXA. Neváhejte nás kontaktovat:

V detailních informacích o jednotlivých typech pojištění vám otevřeně sdělíme, pokud pro vás není pojištění vhodné, a upozorníme vás na další důležitá omezení.

Cesta na Nový Zéland nebo do Austrálie

Pokud plánujete cestu na Nový Zéland nebo do Austrálie, určitě na své cestě oceníte tyto služby:

  • Speciální linka pro komunikaci s pojišťovnou: Pokud máte pojištění AXA od CZECHKiwis, můžete využít speciální novozélandskou a australskou telefonní linku pro komunikaci s pojišťovnou AXA v České republice v případě pojistné události. Více informací najdete zde.
  • SIM karta zdarma: K ročnímu cestovnímu pojištění vám zdarma doručíme SIM kartu mobilního operátora Skinny nebo 2Degrees kamkoliv po České republice. Po příjezdu na Nový Zéland budete moci ihned telefonovat a surfovat na internetu jako místní. SIM kartu vám doručíme do 14 dní od vaší žádosti. Zakoupili jste roční cestovní pojištění AXA? Napište nám a SIM kartu vám doručíme.
Tuto stránku provozuje a nabídku pojištění zprostředkovává společnost nezávislý cestovatel s.r.o. jako samostatný zprostředkovatel neživotního pojištění registrovaný u České národní banky.
V případě dotazů k nabídce pojištění nás neváhejte kontaktovat na info@nezavislycestovatel.cz