Akční jednosměrné letenky Austrian Airlines, Swiss a Lufthansa od 12 tisíc!

Chystáte se na Nový Zéland nebo do Austrálie na working holiday? Nabízíme vám akční letenky skvělých 4* aerolinek Austrian Airlines, Swiss Air a 5* Lufthansy za nepřekonatelnou cenu! 

| Pošlete mi nabídku |

Jednosměrná letenka od 12 tisíc Kč do Aucklandu

Nabídka platí pro lety z Prahy s přestupem ve Vídni, Curychu nebo Německu a v Singapuru / Tokyu / Osace / Bangkoku /  Hongkongu / Soulu (linka přes Soul až pro odlety od 1/7/2020).  Stopover v Asii je povolen a zdarma, cena se v některých případech mírně zvyšuje vlivem letištních tax. Odlety přímo z Vídně, Curychu nebo Německa možné nejsou.

V ceně letenky je přeprava 1ks zapsaného zavazadla do 23kg a příručního zavazadla do 7kg.

K letence nabízíme navíc zajištění přepravy 1ks zavazadla s lyžemi či snowboardem do 23kg zdarma. Nabídka se vztahuje pouze pro varianty bez stopoveru.

| Chci nabídku letenky |

Roční pojištění s krytím manuální práce za 6 550 Kč

Pouze k letence od CZECHKiwis máte možnost sjednání ročního pojištění České pojišťovny za 6 550 Kč, které kryje rekreační sporty včetně surfování a manuální práci. Limit léčebných výloh je 10 mil Kč (varianta s limitem 100 mil Kč za 9 050 Kč) a pojištění má vysoký sublimit na zuby: 20 tisíc Kč / pojistná událost, kde počet pojistných událostí není omezen.

Klienti, kteří si zakoupí roční pojištění získají SIM kartu zdarma.

| Více informací o pojištění |

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.