OBNOVENO: Akce na letenky Korean Air pro odlety z NZ/AUS i ČR

| Chci nabídku letenky |

Zpáteční letenky ze Zélandu do Prahy s Korean Air za ceny od 1 388 NZD (cena pro odlet z Aucklandu) včetně zapsaného zavazadla 1x23kg / osoba.

Zpáteční letenky z Austrálie do Prahy s Korean Air za ceny od 1 075 AUD (cena pro odlet ze Sydney a Brisbane) včetně zapsaného zavazadla 1x23kg / osoba.

Zpáteční letenky Korean Air z Prahy do Aucklandu včetně zapsaného zavazadla 1x23kg / osoba s možností bezplatného navýšení limitu o další zavazadlo od 23 tisíc korun. 

Co se poměru cena / komfort týče, nejlepší varianta zpáteční letenky mezi Zélandem / Austrálií a ČR.

Cestou z NZ / AUS je nutné přespat v Soulu. Zatím jsme 100 % klientům zařídily u aerolinek 5* bezplatný hotel včetně transferu z letiště a na letiště a snídaně zdarma.

Akce na letenky NZ / AUS – ČR platí pro nákup do 31. ledna 2020. Dobrá dostupnost je pro odlety od února 2020 dále až do konce června 2020. Velikonoční termíny jsou dražší.

Akce pro letenky ČR – NZ / AUS platí pro nákup do 31. prosince 2019. Dobrá dostupnost je pro odlety od března 2020 dále, občas se ale objeví možnost s odletem v druhé polovině února. Lze očekávat, že i pro dřívější termíny se pár míst uvolní vždy 2-3 týdny před plánovaným termínem odletu.

| Pošlete mi nabídku letenky |

Proč letenky od CZECHKiwis

Není letenka jako letenka! letenkou od CZECHKiwis si kupujete také kamaráda na telefonu pro případ nouze. Provozujeme totiž českou i novozélandskou linku, kde nás můžete kontaktovat, pokud věci nefungují tak, jak mají.

Svým klientům poskytujeme nadstandardní servis:
Na jednotlivých letech rezervujeme klientům jídla, která vyhovují jejich dietním omezením a preferencím *

Klientům rezervujeme preferované sezení na jednotlivých letech **

Při cestě s novorozenci rádi pomůžeme se zajištěním sedadla vhodného pro instalaci dětské kolébky.

Sami jsme 4x obletěli zeměkouli. Zažili jsme i nestandardní situace, víme, jak je řešit a minimalizovat jejich dopad na cestovní plány. Klientům jsme již pomohli v mnoha zapeklitých situacích, kdy zmeškali svůj let nebo zapomněli na své vízové povinnosti.

Zakoupením letenky a pojištění od CZECHKiwis podpoříte provoz stránek CZECHKiwis.cz

* Podléhá dostupnosti na jednotlivých letech
** Podléhá dostupnosti na jednotlivých letech a týká se sedadel, která nejsou aerolinkami zpoplatněna 

2 thoughts on “OBNOVENO: Akce na letenky Korean Air pro odlety z NZ/AUS i ČR

  1. Co kdybych chtěla letenky z Auckland do Prahy a zpět na české léto. Bydlíme na jižním ostrově jde využít vašich služeb pro Čechy žijící na NZ?
    Děkuji
    Zdraví Irena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *