Máme pro vás výjimečnou příležitost, jak se dostat na Nový Zéland pohodlně, spolehlivě a za skvělou cenu. Letecká společnost Turkish Airlines aktuálně nabízí zpáteční letenky z Vídně do Aucklandu za 19 890 Kč. Akce platí i na nejžádanější období novozélandského léta – únor a březen 2026 – kdy na Zélandu panují nejlepší klimatické podmínky pro cestování.

Proč je to výhodné?
Letenky do Aucklandu obvykle patří mezi ty cenově náročnější, obzvlášť v hlavní sezóně. Cena pod hranicí 20 tisíc korun za zpáteční let s renomovaným dopravcem je mimořádná sama o sobě. Turkish Airlines navíc patří mezi letecké společnosti s nadstandardní kvalitou servisu, širokou palubní nabídkou a velmi dobrým poměrem ceny a komfortu. Let je realizován s jedním přestupem v Istanbulu, kde Turkish Airlines nabízí moderní letištní zázemí a spolehlivé spojení na dálkové lety.
Cestovatelé si mohou volit z termínů v období leden až květen 2026, a to včetně ideálních měsíců února a března, kdy je na Novém Zélandu nejstabilnější počasí. To znamená dlouhé dny, příjemné teploty, sušší podnebí a ideální podmínky pro turistiku, cestování karavanem, poznávání národních parků i odpočinek na plážích.
Letenku si můžete zarezervovat jednoduše přes náš portál:
Kompletní servis: letenky, auto i karavan
Na CzechKiwis nezajišťujeme jen výhodné letenky. Umíme vám pomoci i s následnou organizací celé cesty. Ať už plánujete Zéland projet autem, SUV nebo obytným vozem, jsme schopni zařídit pronájem vozidla přes ověřené a férové partnery. Díky dlouholetým zkušenostem víme, které autopůjčovny nabízí dobrý poměr ceny, kvality a zákaznické podpory. Pomůžeme vám najít optimální variantu podle délky cesty, typu trasy a rozpočtu.
Nezáleží, jestli jedete sami, v páru, s rodinou nebo jako skupina přátel – každý itinerář přizpůsobíme vašim plánům. Pokud chcete ušetřit čas a mít jistotu, že vše klapne, rádi se postaráme i o kompletní poradenství včetně pojištění, tipů na trasy nebo itinerářů.
Skvělá volba i pro návštěvy Working Holiday cestovatelů
Akce je ideální i pro příbuzné a přátele těch, kteří se aktuálně nachází na Zélandu v rámci Working Holiday víz. Pokud plánujete návštěvu rodiny, partnera nebo blízkých, jedná se o jedinečnou příležitost, jak za nimi dorazit během jejich pobytu, a zároveň využít ideální roční období pro cestování.
TIP: Také WHS účastníci mohou využít akční ceny pro návrat zpět do Evropy po skončení víz, případně jako jednosměrnou variantu s vynecháním zpátečního segmentu.
Letenky s Turkish Airlines navíc umožňují příjemné cestování i pro starší cestovatele nebo rodiny – díky solidnímu servisu a rozumným přestupním časům bez extrémně dlouhých layoverů.
Krátké shrnutí
- Zpáteční letenky Vídeň – Auckland za 19 890 Kč
- Platí i na hlavní sezónu – únor a březen 2026
- Letíte s Turkish Airlines, kvalitní dopravce s výborným servisem
- Možnost termínů od ledna do května 2026
- Ideální pro: samostatné cestovatele, páry, WHS návštěvy i návraty
- Pomůžeme s rezervací auta, karavanu i plánem cesty
Rezervace probíhá jednoduše a rychle přes náš portál: